PVC Doğrama

16.09.2020
1.035
PVC Doğrama

Pencere ve kapı sistemlerinin son zamanlarda kullandığı en önemli malzeme PVC’ dir. Birçok katkı maddesi kullanılarak harmanlanır ve yüksek sıcaklıkta şekil verilir. Plastik hale getirilerek kullanıma sunulur. Sağladığı avantajlar ve kullanım kolaylığı açısından en çok tercih edilen malzeme PVC doğrama sistemleridir.

PVC DOĞRAMA AVANTAJLARI
  • Su sızdırmaz özelliği en üst seviyededir.
  • Şık ve estetik görünüme sahiptir. Ev dekorasyonuna önem verenlerin tercihidir.
  • Bakımı ve temizliği kolaydır. Uzun yıllar kullanılabilir.
  • Paslanmaya dayanıklı, eğilme bükülme yapmaz.
  • Geri dönüşüm özelliği olduğundan dolayı çevrecidir.

PVC DOĞRAMA TERCİH SEBEBİ

Kapı sistemleri üretiminde kullanılan alüminyum malzemeler dayanıklı ne kullanışlı olduğu için tercih edilmektedir. Isıya dayanıklı profiller yangın çıkmasını engellemektedir. PVC sistemler özel katkı maddeleri ile üretilmektedir. Fiziksel özelliği tasarımcılara büyük kolaylık sağlamaktadır.

Sürme, katlanabilen, tek kanatlı, kemerli, cumba, vasistas gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kapı ve pencere gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Isı yalıtımı, ses yalıtımı, dayanıklı yapısı sayesinde mekanlara uyum sağlar.

PVC doğrama alüminyum doğramaya göre daha uygundur. Isı yalıtımı açısından alüminyum doğramadan daha avantajlıdır. Alüminyum doğramaya göre daha hafiftir.

Alüminyum doğrama gibi renk ve model seçeneği oldukça fazladır. Mekanın uyumuna göre istediğiniz renk ve modeli seçebilirsiniz. Seçilen ürünler usta ellerle beraber büyük bir itina ile mekanınıza monte edilir. Yaşam alanlarınızın kalitesini arttırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İlgili görseller

Daha fazla bilgi alın

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.