Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Yunus Aluminyum
Firmamız Hakkında

Alüminyum sektörünün öncü firmalarından olan Yunus Alüminyum firması 1984 yılında İsmail Toptaş tarafından kurulmuştur. 36 yıldır özveriyle çalışarak kalite, güven ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunmaya büyük bir hevesle devam etmekteyiz.

Gebze/Kocaeli şehrinde bütün ilçelere kesintisiz olarak kaliteyi sunmaktayız. Amacımız para kazanmaktan önce güven ve memnuniyet kazanmaktır. Kurumsal firma anlayışını ön planda tutup müşteri memnuniyet odaklı misyon anlayışını sürdürmekteyiz.

Gebze Alüminyum sektörü denilince akla ilk gelen firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin güvenli, kaliteli ve profesyonel ekip hizmeti olduğunu söylemekten gurur duymaktayız. Profesyonel ekip çalışması sayesinde bugün birçok yenilikçi fikirlere imza atmış bulunmaktayız.

Alüminyum doğrama, alüminyum ofis bölme, alüminyum korkuluk, alüminyum fotoselli kapı, PVC doğrama, cam bölme, hızlı kapılar, kış bahçesi ve sayamadığımız birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Her türlü alüminyum ihtiyaçlarınızı karşılayabilme kapasite ve yeterlilik ilkesine uygun üretimler yapmaktayız.

Yunus Alüminyum 36 yıllık geçmişinde elde ettiği bilgi, beceri ve donanım ekipmanları ile alüminyum sektöründe hizmet vermektedir. Sürekli yenilikçi ekipmanlar kullanarak sizlere kaliteyi uygun fiyatlarla taşımaya devam edeceğiz. Sizlerden aldığımız memnuniyet ve güvenle yolumuza devam etmekteyiz.

7/24 danışmanlık hizmetimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz. Sadece hayalini kurduğunuz mekan projesini bizlere aktarmanız yeterli. Çözümü güç görünen taleplerin üstesinden başarıyla gelebilen bir tesis olmayı amaçlıyoruz. Bunları yaparken müşteriye sipariş anından montaj bitimine kadar sorunsuz iş teslim etmeyi en birinci görev olarak tanımlıyoruz. Müşteriye taahhüt edilen ürünleri zamanında ve eksiksiz olarak ürün teslimatı yapılmasına büyük önem vermektedir.

Farklı mimari cephe ve doğrama çözümlerine cevap verebilecek geniş ürün yelpazemiz mevcuttur. Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekil veya yöntem oluşturulmaktadır. Burada önemli olan personel eğitimi ve bilgi becerisidir. Periyodik olarak düzenlenen personel eğitim programlarıyla ya da saha eğitimlerimizle personellerimizin her biri donanımlı ve deneyimli çalışan konumuna yükselmiştir. Çeşitli mekan ya da alan düzenleme konusunda yeterli deneyime sahip ekibimiz bulunmaktadır.

Bizler firma sahibi olarak yılların tecrübesi ve donanımlı ekibimizle beraber yola devam etmekteyiz. Alüminyum sektöründe öncü firma olarak dürüstlük ve hizmet anlayış modülünü ilkemiz belirledik. Türkiye genelinde alüminyumda çözümlenmesi gereken ihtiyaç profilini tamamlamak ve kusursuz yenilikler üretmeye geliyoruz. Her kesime cevap verebilecek alt yapımız ve yeterliliğimiz mevcuttur.

Yunus Alüminyum fiyat ve satış politikasında da gerekli esneklik payını kullanmaktadır. Her bütçeye uygun bir ödeme düzenlemesi yapılmaktadır. En az maliyetle iş üretimi yapmayı başarabilen firmadır. Her konuda olduğu gibi bütçe planlaması göz önünde bulundurularak çözüm üretilmektedir.

Kalite politikamız: Süreklilik getiren bir çözüm ve köklü bir ilişki istiyorsanız sizleri Gebze/Kocaeli’ de bulunan Yunus Alüminyum firmamıza davet ediyoruz. Bizler sizinle beraber kocaman bir aile olmayı hedefliyoruz.

Saygılarımızla…

Çözüm Ortağınız
  • Alanında uzman kadromuz ile öncelik marmara bölgesi olmak üzere proje dahilinde yurt geneline hizmet vermekteyiz.

Nasıl Çalışıyoruz
soru

cevap

soru

cevap