Alüminyum Doğrama

03.01.2020
1.130
Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama üst düzey yalıtım standartlarını karşılayan bir sistemdir. Alüminyum yapısı hava koşullarına karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Soğuk ve sıcak hava şartlarında mekanı muhafaza eder.

En önemli özelliği ihtiyacımız olan güneş ışınlarını engellemez. Isı yalıtımı, ses yalıtımı ve su sızdırmazlık derecesi yüksek seviyededir. Uzun ömürlü ve kullanımı kolaydır.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA NEDİR?

Alüminyum doğrama, 5 metreye kadar olan uzunluklarda farklı alüminyum profillerin işlenerek alanlarda kullanılan metal ürünlerdir. Kapı, pencere, cam balkon alanlarında işlevsel olarak kullanılır. Alüminyum doğrama ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak üretilebilmektedir. Isı yalıtımsız profiller maliyeti düşük olması sebebiyle genelde iş yerleri için tercih edilmektedir. Evlerinizde kullanılan alüminyum doğrama sistemleri ısı yalıtımlı profillerdir.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA AVANTAJLARI

Çeşitli avantajları bulunan alüminyum doğrama birçok sektörde yoğun bir talebe sahiptir.

  • Dayanıklı ve işlevsel olmasından dolayı optimal malzeme sırlamasında ilk tercih edilen üründür.
  • Pencerelerde kullanımı halinde yüksek yalıtım standartları sunmaktadır.
  • Aşırı sıcak veya soğuk havalarda mekanik özelliğini korumaktadır.
  • Her alana uyum sağlaması özelliğiyle farklı şekillerde kullanılabilir.
  • %100 geri dönüşüm sağlama özelliğinden dolayı tercih edilmesi yüksek oranlıdır.
İlgili görseller

Alüminyum doğrama mekanların her alanında aktif olarak kullanılmaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran birçok özelliğe sahiptir. Yunus Alüminyum firması ihtiyacınız olan profilleri şekillendirerek kaliteli kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Kapı, pencere, balkon, işyeri mekanlarınıza, konut projelerinize vb. yaşam alanlarınıza çözüm sunmaktadır.

Daha fazla bilgi alın