Alüminyum Fotosel Kapı

14.09.2020
2.856

ALÜMİNYUM FOTOSEL KAPI

Otomatik kayar kapı sistemleri olarak bilinir. İş merkezleri, endüstriyel tesisler, okullar, oteller, hastaneler gibi kuruluşlar için kullanılan popüler sistemdir. Her alanda giriş ve çıkış için belirlenen alanlardaki kapı sistemidir. Fonksiyonel ve güvenilir sistemdir.

Alüminyum fotoselli kapı (otomatik kapı) tüm mimari özelliklere uygun olarak monte edilir. Harekete duyarlı motorla açılabilen bu kapılar el gücüyle de açılabilen modelleri mevcuttur.

ALÜMİNYUM FOTOSEL KAPI KULLANIM ALANLARI

Alüminyum fotosel kapı sisteminde bulunan yay ve raylar sayesinde birçok alanda kullanılabilmektedir. Konutlar, apartman otoparkları, ofis içi veya dışında, residence, büyük kuruluşların giriş çıkış alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Poliüretan dolgulu çelik yapılı panelleri ile güvenlik, dayanıklılık, estetik açıdan olumlu sonuçlar üretmektedir. Ayrıca uzun ömürlü olması sebebiyle fazlasıyla tercih edilmektedir. Hijyen açısından oldukça sağlıklı bir sistemdir. Özellikle günümüzde temas yoluyla bulaşabilen hastalıklar artmış durumdadır. COVİD-19 virüsü sebebiyle temas olmaması fotosel kapıları gözde haline getirilmiştir.

ALÜMİNYUM FOTOSEL KAPI AVANTAJLARI

  • Hızlı açılır kapanır.
  • Isı ve ses yalıtımı sağlar.
  • Kırılmaz ya da zarar görmez özelliğe sahiptir.
  • Algılama sensörleri sayesinde temas edilmeden açılır ya da kapanır.
  • Kanat profilleri alüminyumdur.
  • Modern ve şık görünüme sahiptir.
İlgili görseller

Uzun yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübemize dayanarak yüksek kalitede çözümler sunmak için hizmetinizdeyiz. 7/24 bizlerden destek alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi alın

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.