Alüminyum ve Cam Ofis Bölme

17.09.2020
1.822
Alüminyum ve Cam Ofis Bölme

ALÜMİNYUM OFİS BÖLME


Alüminyum ofis bölme sistemleri, günümüzde yaygınlaşan genellikle kurumsal işletmelerin tercihi olan yapılardır. Ofis bölme sistemleri konusunda firmamız kurumsal anlayışta olan işletmelerin veri-alışverişini hızlı olarak tamamlar. Dolayısıyla verimlilik ve marka kalitesini arttırmayı amaçlamıştır.


Alüminyum ofis bölme profilleri şirket çalışanları için çalışma ortamı yaratma olanağı sunar. Ürün tasarımı ve geliştirilmesine bağlı kalarak, Türkiye’ de öncü firmalara alüminyum ofis bölme profilleri konusunda teknik destek vermekteyiz.

ALÜMİNYUM OFİS BÖLME NEDEN YAPILIR?


Alüminyum ofis bölme büyük odaları birbirinden ayırmak, çalışma alanlarını arttırmak, mekandan yer kazanmak amacıyla yapılmaktadır. Alüminyum, ahşap ya da cam kullanılarak mekanda bölüm oluşturmaya ofis bölme sistemi denir.


Alüminyum sistemler diğer duvar sistemlerine göre daha sağlıklı ve hızlı üretilmektedir. İstenilen ölçüler en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir.

ALÜMİNYUM OFİS BÖLME AVANTAJLARI


Alüminyum ofis bölme sistemleri için 8 cm genişliğinde profiller kesilerek çift taraflı cam bölmeler kullanılır. Çift camlı alüminyum ofis bölme sistemler, daha sessiz çalışma ortamı sunar. Tek camlı alüminyum ofis bölme sistemleri ise daha minimal ofis yaratmanıza olanak sağlar.

HANGİ OFİS BÖLME SİSTEMİNİ SEÇMELİSİNİZ?


Ofis bölme sistemleri arasında en hafif, en kullanışlı ve hızlı sonuç veren alüminyum ofis bölme sistemidir. Camlı alüminyum ofis bölme profilleri ofisler, okullar veya tüm kurumsal işletmeler için ideal sistemlerdir.
Çalışma ortamınızda daha özgür olmak isterseniz ahşap ya da duvar ofis bölme sistemini tercih edebilirsiniz.

CAM OFİS BÖLME


Cam ofis bölme sistemleri günümüzde en şık ve doğal görünümlü ofis bölme sistemleridir. Alüminyum, ahşap, duvar malzemeleri ile karıştırılarak estetik görünümlü cam ofis bölme profilleri elde edilmektedir.


Daha şeffaf ve daha dekoratif alanlar elde etmek için tercih edilir. Cam bileşimleri ile şeffaf görüntü, ahşap malzeme modülü kullanılarak modern görünüm elde edilir.


Yunus alüminyum firması sürekli değişen teknolojiyi kullanarak çeşitli malzemelerle mekan uyumunu yakalamaya çalışıyoruz. Sizlere ferah ve şık görünümlü ofisler üretiyoruz.

CAM OFİS BÖLME NASIL YAPILIR?


Cam ofis bölme, ürünleri kendisine doğru yoldan monte edilerek elde edilen sistemdir. Çeşitli tasarımlarla alüminyum profillerden bölmeler yapılır. Ofis bölme kapalı, tekli, çift ve kombine camlıdır. Bölmenin genel olarak uzunluğu 6 metredir. Müşterilerimize daha hafif ve ince bölümler sunabiliriz. Bu sayede maliyeti daha uygun olacaktır.

CAM OFİS BÖLME SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI

⦁ Elektrik kabloları cam bölme sistemi içerisinden geçirilebilir.
⦁ Cam kapı veya panel kapı sistemi montajı yapılabilir.
⦁ Şeffaf ofis bölümleri sabitleme için profil gerekli değildir. Cam bölme ve profilleri olmadan hafif sistemler kurulabilir.
⦁ Büroları, toplantı alanlarını, koridorlar vb. alanları bölmek için ideal bir sistemdir.
⦁ Cam üzerine dekoratif desenler uygulanabilir.
Cam ofis bölme sistemleri üretime bağlı olarak minimum sürede tamamlanır. Camlara renkli satine uygulaması yaparak şeffaflığı azaltmadan mekanlara şıklık getiriyoruz.

İlgili görseller

Daha fazla bilgi alın

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.