Kış Bahçesi

17.09.2020
1.729
Kış Bahçesi

Kış bahçesi müstakil ya da villa tarzı evlerde, bahçeli cafe veya restaurantlarda tercih edilen bahçe düzenleme sistemleridir. Geniş balkonlu evlerde veya işletmelerde kış bahçesi düzenlemeleri mekana farklılık ve canlılık kazandırır. Dört mevsim boyunca alanların kullanılmasına imkan verir.

ALANLARA ÖZEL KIŞ BAHÇESİ


Kullanılacak mekana göre ihtiyaca en uygun kış bahçesi modelleri seçilmektedir. Tercih edeceğiniz modele uygun cam kapatma ürünlerini kendiniz seçebileceğiniz gibi firmamıza da danışabilirsiniz. Kış bahçesi kapama yapacağınız alan yeterli genişlikte değilse katlanır cam balkon seçeneğini seçebilirsiniz. Mekana özel kış bahçesi imalatı için farklı kış bahçesi modellerini inceleyip size en uygun olanını seçmeniz sizin için faydalı olacaktır. Uygun kış bahçe modelini seçerken bütçenizi göz önünde bulundurup yardım alacağınız firmalara durumu doğru aktarabilmeniz daha az masrafla kış bahçesi yaptırmanıza imkan sunacaktır.

PİMAPEN CAM KIŞ BAHÇESİ


Kış bahçesi sistemleri genelde soğuk hava koşullarına uygun olarak dizayn edilir. Soğuğu geçirmemesi için pimapen camlar kullanılır. Pimapen camlar ısı ve ses yalıtımına karşı dayanıklı malzemelerdir. Hem görünüm açısından hem de yalıtım oranı yüksek olduğu için kış bahçeleri için doğru tercihtir. İçeriğinde bulunan PVC maddesi ile birleştiğinde kaliteli ürün haline gelmektedir.

Yunus Alüminyum firması PVC, pimapen ihtiyacınıza uygun kış bahçe sistemini tasarlayıp sizlere sunuyor. Uygun fiyat ve kaliteli ürünlerle hizmet sunmaya devam ediyor. Yaşam alanlarınızı özelleştirmek ve yüksek standartlara ulaştırmayı hedefliyoruz.

İlgili görseller

Daha fazla bilgi alın

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.