Monoblok Panjur

17.09.2020
1.302
Monoblok Panjur

MONOBLOK PANJUR


Monoblok panjur dış cephe estetiğini bozmadan, kutu payı düşülerek doğrama ile beraber iç cepheye monte edilen sistemlerdir. Her türlü yeni yapılarda her marka pencere üzerine monte edilebilmektedir. Son derece estetik ve modern görünüme sahiptir. Diğer panjur sistemlerinden farkı duvara değil pvc pencere ya da kapı üzerine monte edilmesidir. İç cephe sistemi içine monte edildiği için dış mimari estetiğini bozmaz. İç yapıda strafor uygulaması sebebiyle ısı ve ses yalıtımı yüksek seviyededir.

MONOBLOK PANJUR NASIL UYGULANIR?


Monoblok panjur pencere ile beraber uygulanmalıdır. Mevcut pencere üzerine uygulanamaz. Panjurlar alüminyumdan üretilmektedir. Pencere ile aynı renkte uygulama olanağı mevcuttur. Yeni yapılarda veya tadilat döneminde pencere üzerine monte edilerek uygulanır. Estetik ve modern görünümü ile güvenli olarak her türlü mekana uygulanabilir.

MONOBLOK PANJUR AVANTAJLARI

  • Yağmur, güneş ışığı gibi iklim koşullarında üstün yalıtım görevi görür.
  • Radyosyana karşı koruma sağlar.
  • Ses yalıtımı ve ısı yalıtımı yüksek seviyededir.
  • Bakımı, temizliği oldukça kolaydır. Uzun yıllar kullanım olanağı sağlar.
  • Renk ve model seçeneği fazladır. Her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

Makaralı veya kordonlu olarak bilinen panjurlar son yıllarda motorlu panjur modelleri de rağbet görmektedir. Kullanılan malzemeye göre elde kullanılan aparata gerek kalmadan motorlu panjurla kullanmak mümkündür. Motorlu panjurlar uzaktan kumanda ile hareket ettirilmektedir.

İlgili görseller

Uzun yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübemize dayanarak yüksek kalitede çözümler sunmak için hizmetinizdeyiz. 7/24 bizlerden destek alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi alın

ETİKETLER: ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.