Pergola Açılır Tavan Sistemleri

16.09.2020
1.395
Pergola Açılır Tavan Sistemleri

Cafe, restaurant, teras, bahçe vb açık alanların kapalı alana dönüştürülmesi için tasarlanmış sistemlere pergola açılır tavan sistemleri denir. Dört mevsim kullanım kolaylığı sağlayan yapılardır. Estetik ve şık tasarımı sayesinde mekanlarda oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bağımlı ya da bağımsız işletmelerde mekanın kapatılabilmesine olanak sağlar. Çeşitli model ve renk seçeneği mevcuttur. Dış mekanları en etkili şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Firmamız yapılan alanın mimarisine uygun model ve rengi seçerek sizlere önerilerde bulunur. Mekanın mimarisine zarar vermeden uyumlu modellerle kurulum sağlar

PERGOLA AÇILIR TAVAN SİSTEMLERİ NASIL UYGULANIR?

Pergola açılır tavan sistemleri uygulaması alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Gerekli deneyim ve ekipmanlarımız ile en kısa sürede ihtiyacınıza cevap verebilmekteyiz. Pergola ön direk destekli uygulanır. Ön direk tercih edilmediği durumlarda duvara monte edilerek askılı sistem uygulaması yapılır. Böylece ön görünüm engellenmeden manzara görüntüsü kaybolmaz. Mekanın dekorasyon ihtiyacına göre payandalı montaj da yapılabilir. Payanda temiz ve net görünümü ile mekana kaliteyi katar. Daha büyük alanları kapatmak içinse kamelya sistemi uygulanır. Çift yönlü açılarak birbirinden bağımsız olarak hareket edebilir.

HANGİ PERGOLA AÇILIR TAVAN SİSTEMİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Mekanın yapısına ve mimarisine uygun açılır tavan sistemi için firmamızdan destek alabilirsiniz. Hem danışmanlık hem de ürün montajı için yardımınıza hazırız. Mekanın ihtiyacına uygun açılır pergola açılır tavan sistemleri çeşitlerimiz oldukça fazladır. Estetik ve şık görünümlü tavan sistemi için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

İlgili görseller

Daha fazla bilgi alın

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.